MAGOWIE EDUKACJI Jarosław Gniazdowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Milanówek
Grodzisk Mazowiecki
Brwinów
Pruszków
Warszawa
Piastów
Żyrardów
Podkowa Leśna
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj, miło mi Cię gościć!
Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej z tytułem magistra inżyniera, prywatnym nauczycielem i przedsiębiorcą budującym nowoczesne rozwiązania edukacyjne w Polsce.

Chciałbym zaprosić Cię do wspólnych zajęć w miłej i motywującej atmosferze. Przygotuję Cię do nowej matury, pomogę zrozumieć i odrobić pracę domową oraz wspólnie załatamy luki w wiedzy z zeszłych lat. Odkryjesz i rozwiniesz ze mną swój ukryty potencjał. Nie robię kartkówek, nie stawiam ocen, wymagam tylko pozytywnego nastawienia i próby uwierzenia w swoje możliwości :) 

Trudność najlepszej uczelni technicznej w Polsce nauczyła mnie, że nie jest ważna tylko wiedza, ale i chęć oraz motywacja, dlatego na moich zajęciach staram się nie tylko przekazywać wiedzę, ale także udowadniać Uczniom, że matematyka wcale nie jest taka straszna. Wystarczą chęci.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

 • Edukacja domowa
 • Edukacja szkolna – stała współpraca
 • Edukacja szkolna – jednorazowe korepetycje
 • Przygotowanie do egzaminów maturalnych
 • Przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty

Znam wymagania egzaminacyjne, wymagania polskiego systemu edukacji i najlepsze podręczniki.

JAKICH PRZEDMIOTÓW NAUCZAM

 • Matematyka
 • Fizyka
 • Chemia
 • Język angielski
 • Informatyka

Matematyka jest moją specjalizacją, znam cały materiał do poziomu rozszerzonego na pamięć i od ręki.

CO WYRÓŻNIA MOJE ZAJĘCIA - 11 CECH SUKCESU

Szeroko pojęte korepetycje najczęściej polegają na przyjściu korepetytora, odrobieniu z dzieckiem pracy domowej, wytłumaczeniu aktualnego zadania  i… to wszystko.  Wielu korepetytorów nie tworzy planu nauki i nie zadaje prac domowych, a jedynie udziela bieżącej pomocy.

✔️ Moje zajęcia to pełna prywatna edukacja  – obieramy w inżynierski sposób  cele  wspólnej nauki, tworzymy plan  ich realizacji oraz  kontrolujemy  jej przebieg. Wspólnie ze mną nie tylko odrobisz pracę domową – bez przerwy na bieżąco będę wystawiał Twoją wiedzę na próbę, sprawdzał czy w 100% jesteś pewny tego jak rozwiązujesz zadanie (jako przyszły inżynier budujący bezpieczne domy lub mosty – musisz być pewien swoich obliczeń), analizował Twoje luki wiedzy oraz aktualizował plan o ich „łatanie”.

✔️ Będą prace domowe – chcę, abyś utrwalił wiedzę, którą przyswoisz ze mną na zajęciach. Nie chcę, abyś wpadał w pułapkę korepetycji i uzależniał się od zajęć. Jestem tu, aby Ci pomóc, nie pomagać.

✔️ Twoja pewność siebie zostanie zbudowana  nie na pustych pochwałach – a na realnych osiągnięciach, do których dotrzesz przede wszystkim dzięki swojemu zaangażowaniu.

✔️ Pokażę Ci niekonwencjonalne metody wykonywania obliczeń, które nie są przekazywane w szkole, a także dodatkowe znaczenia wypowiedzi i słów z języka angielskiego, których nie obejmują podręczniki a realny świat.

✔️ Omówimy pewniaki maturalne i egzaminu 8-klasisty, a także zadania, które często bywają na sprawdzianach. Skupimy się jednak na rozwoju matematycznego myślenia, a nie walce o procenty - one powinny wynikać z wiedzy i umiejętności, a nie wyuczenia na pamięć zadań.

✔️ Wykorzystamy nowoczesne techniki nauczania tj. metoda odwróconej lekcji, nauczanie kaskadowe powrotne, storytelling, metoda tancerki, pałacu pamięci, Sokratesa i wiele innych, w tym autorskich.

✔️ Otworzę Twój umysł nie tylko na zagadnienia ścisłe i językowe, ale również na metody efektywnego zapamiętywania uzyskanej wiedzy, planowanie nauki, balans życie-praca, zarządzanie stresem i rozumienie poczucia szczęścia.

✔️ Nawiążę do życiowych przykładów i podam realne zastosowania zdobytej wiedzy. W ten sposób nauka nabiera sensu dla Ucznia i staje się ciekawa.

✔️ Wyznaję japońską filozofię biznesową Kaizen, którą sukcesywnie implementuję w edukacji. Dzięki temu proces nauczania jest objęty holistycznie (całościowo) i nie skupia się tylko na tłumaczeniu zadań. Problemy edukacyjne nie wynikają wyłącznie z braku znajomości wzorów lub metod i zawsze staram się znaleźć ich realną przyczynę.

✔️ Jestem zwolennikiem Edukacji 4.0, czyli innowacyjnych metod nauczania, dostosowanych indywidualnie do Ucznia oraz udzielania  wsparcia emocjonalnego podopiecznym.

✔️ Łączę tradycyjne podejście z nowoczesną technologią  dla uzyskania najlepszych efektów. Pozwala to na korzystanie z plusów obu dróg nauczania, niwelując wady. Przykładem może być nacisk na pisanie odręczne, dzięki czemu dostarczamy bodźców umysłowi  (dotyk długopisu lub rysika, zapach kartki papieru) i tworzymy więcej skojarzeń ze zdobywaną wiedzą.

DOŚWIADCZENIE I KWALIFIKACJE

 • Ukończyłem studia dziennie na Politechnice Warszawskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera, zaś mój dyplom z wynikiem celującym został wyróżniony.
 • Tworzę nowoczesne rozwiązania edukacyjne dla całej Polski – mój obecny projekt to Magowie Edukacji. Skupiam się nie tylko na rozwiązaniach technologicznych, ale również innowacyjnych metodach nauczania i budowaniu ścieżki kariery/życia podopiecznych.
 • Piastowałem stanowisko Przewodniczącego Samorządu Szkolnego przez łącznie 4 lata w 2 placówkach. Jestem osobą zorganizowaną, otwartą i komunikatywną.
 • Nauczaniem pasjonuję się od 2010 roku, gdy mój dobry kolega z ławki poprosił o wytłumaczenie zagadnienia i uznał, że mam „dar do przekazywania wiedzy”.
 • Pomaganie innym daje mi wiele radości. Wspólnie osiągnęliśmy wiele sukcesów z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.
 • Współpracuję również z osobami z trudnościami (np. zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia koncentracji, dyskalkulia, dysleksja).
 • Wyniki moich Uczniów sięgają blisko lub równo 100% - przy uczciwym założeniu, że Pociechy pracują sumiennie i odrabiają prace domowe, o które poproszę.
 • Przedmioty ścisłe zawsze były moją pasją i hobby, zaś język angielski traktuję do połowy jako przedmiot ścisły, stąd nauczam go w matematyczny sposób, co bardzo dobrze uzupełnia szkolny sposób nauczania.
 • Moją drugą pasją jest psychologia, jednak ze względów preferencji zawodowych i dalszego rozwoju wybrałem studia ścisłe.
 • Posiadam certyfikaty z języka angielskiego: C1 (CAE - Certificate in Advanced English) oraz B2 (FCE - First Certificate in English).

MIEJSCE I FORMA ZAJĘĆ

 • Zajęcia odbywają się u Ucznia lub online.
 • Lekcje dostosowuję do indywidualnych i aktualnych potrzeb Ucznia.
 • Możemy uczyć się wszystkich przedmiotów w ramach mojej wiedzy, w dowolnej kombinacji podczas zajęć.

Aktualizacja: ze względu na większe zainteresowanie dopracowaną formą online, obecnie przyjmuję Uczniów docelowo w tej formie. Nie mogę obiecać dostępności w formie z dojazdem do Ucznia, ale warto zapytać.

✅  ZAJĘCIA ONLINE 2.0

Opracowałem przełomowy system zajęć online , który wykorzystuję prowadząc lekcje dla Uczniów z całej Polski. Zajęcia są tak samo a niekiedy bardziej wydajne od formy tradycyjnej:

 • Słyszymy się - a mikrofon studyjny i sztuczna inteligencja usuwając niepożądane dźwięki z tła gwarantują, że nic Ci nie umknie z lekcji.
 • Widzimy się - pozostaje zachowane indywidualny kontakt z Uczniem, a kamera 4K sprawia, że widzisz mnie wyraźnie.
 • Piszemy - zarówno ja, jak i Uczeń możemy pisać na wirtualnej tablicy w czasie rzeczywistym, co bardzo ułatwia mi tłumaczenie oraz aktywne zaznaczanie błędów, a Uczniowi wskazywanie. wątpliwości i samodzielne wykonywanie zadań (wystarczy myszka lub najprostszy tablet z rysikiem - wtedy piszesz jak w zeszycie, co polecam).
 • Zachowujemy postępy - tablica umożliwia zapisywanie przebiegu lekcji, dzięki czemu Uczeń ma notatki z zajęć oraz wgląd do prac domowych, również po zajęciach (24/7).
 • Wgrywamy - nie tylko nauczyciel wgrywa materiały, w moim systemie również Uczeń może wgrać dowolne zdjęcie lub plik prosto na tablicę, dzięki czemu możemy omówić błędy, wyjaśnić nieścisłości i przerobić zadania preferowane przez Ucznia.
 • Aktywna forma - na moich zajęciach to Uczeń rozwiązuje zadania, a ja mu w tym pomagam, dzięki czemu nie tylko lepiej utrwala wiedzę, ale również szybko znajdujemy luki edukacyjne.
 • Intuicyjna obsługa - bez problemu tablicę obsługują moi 4-klasiści ze szkoły podstawowej.
 • Komfort i elastyczność - zasiadasz wygodnie w swoim fotelu, spokojnej atmosferze, w ciszy i skupieniu LUB jesteś na drugim końcu Polski podczas wyjazdu rodzinnego i nie musisz rezygnować z zajęć.
 • Bezpieczeństwo - nie zarazisz nauczyciela, ani on nie odwiedzi Ciebie po wcześniejszym, chorym Uczniu, który nie odwołał zajęć, co więcej nie tracisz zajęć, gdy sam czujesz się odrobinę gorzej.
 • Niskie wymagania techniczne - tablica działa na komputerach, tabletach, urządzeniach Apple, a nawet na smartfonach (wygodnie wgrasz zdjęcia swoich dylematów), nie wymaga szybkiego Internetu, potrzebujesz mikrofonu, zaś kamera jest opcjonalna (choć zalecam).

Wszystkim Uczniom zajęcia online w systemie przeze mnie opracowanym i wspólnie z Uczniami usprawnianym - podobały się i były nieporównywalnie lepsze od zajęć szkolnych.

KOSZT ZAJĘĆ

Lekcje indywidualne:
120zł / 40 minut
160zł / 60 minut – najbardziej efektywne dla szkoły podstawowej
240zł / 90 minut – najbardziej efektywne dla szkoły średniej

Lekcje grupowe:
2 os. = 100zł / 60 minut na osobę
3 os. = 80zł / 60 minut na osobę
Zachęcam do dobierania się w pary z kolegami i koleżankami z klasy na podobnym poziomie, dzięki czemu po zajęciach można wspólnie usiąść do pracy domowej, a same zajęcia są bardziej przystępne finansowo.

Dla całej klasy:
Istnieje możliwość poprowadzenia lekcji, wykładów lub kursu maturalnego / ósmoklasisty dla całej klasy – cena ustalana indywidualnie, ale na pewno bardzo przystępna.

Czy wystawiam faktury:
Tak – prowadzę legalną działalność gospodarczą i na prośbę osób prywatnych wystawiam faktury. W przypadku oferty instytucjonalnej proszę o kontakt, podany cennik dotyczy zajęć indywidualnych
___________________________

Do zobaczenia na zajęciach!
mgr inż. Jarosław Gniazdowski
Magowie Edukacji

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 23:00
Wtorek12:00 - 23:00
Środa12:00 - 23:00
Czwartek12:00 - 23:00
Piątek12:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

MAGOWIE EDUKACJI Jarosław Gniazdowski
online i okolice:
05-822 Milanówek
NIP: 5291842751

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
Liceum ogólnokształcące przy ul. Piasta 14 w Milanówku
Klasa z rozszerzoną fizyką, matematyką i informatyką + język angielski na poziomie zaawansowanym
10.2012 - 10.2018
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Kursy i szkolenia
02.2013
Język angielski - Certyfikat B2 (First Certificate in English)
05.2013
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania ciągłością działania ISO 22301:2012
11.2014
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością ISO 9001
05.2015
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001
01.2016
Język angielski - Certyfikat C1 (Certificate in Advanced English)
12.2016
Szkolenie - zarządzanie zespołem (Grupa Eurocash)
10.2018
Politechnika Warszawska, mgr inż. - dyplom wyróżniony
Doświadczenie
10.2007 - 06.2009
Zespól Szkół Gminnych Nr 1 w Milanówku
Przewodniczący Samorządu Szkolnego
04.2010 - 04.2012
Zespół Szkół Nr 1 w Milanówku
Przewodniczący Samorządu Szkolnego
10.2010 - aktualnie
Korepetycje, prezentacje, pomoc kolegom z ławki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2023

Długo szukaliśmy korepetytora, który znalazłby nić porozumienia z synem i potrafił przekazać wiedzę mimo trudności z koncentracją. Trafiliśmy w 10 z Panem Jarosławem - nie tylko zachęcił do matematyki, potrafi prowadzić zajęcia w ciekawy, ale i kontrolowany sposób, dzięki czemu widzimy (my i nauczyciel w szkole) pozytywne wyniki wspólnej nauki.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2023

Zdecydowałam się na zajęcia online z Panem Jarkiem - po prostu WOW! Nie mam tu na myśli kwestii merytorycznych, gdyż wiedziałam, że prywatny nauczyciel będzie nauczał lepiej, niż w szkole. To co zrobiło na mnie wrażenie to zaplecze technologiczne. Do tej pory miałam zajęcia z innym nauczycielem u mnie w domu i często traciliśmy czas na zrobienie przeze mnie zadania, gdy nauczyciel czekał, sprawdzenia go i ponownego wykonania, jeśli miałam błędy. Pan Jarek widział na bieżąco co piszę na wirtualnej tablicy i wskazywał mi błędy, podpowiadał, zakreślał ważne elementy, wszystko na bieżąco sprawdzał. Zajęcia były efektywne i zdecydowanie więcej wyniosłam z 60 minut online, niż z 60 minut face-to-face, co jest zasługą wypracowanego przez Pana Jarka systemu. Egzamin zaliczony na 5. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2022

Wzorowa współpraca! Merytorycznie na najwyższym poziomie, punktualnie, a co najważniejsze - oceny w górę i zadowolenie córki z bezstresowych zajęć. Serdecznie pozdrawiamy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.