MAGOWIE EDUKACJI Jarosław Gniazdowski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście +22)
Grodzisk Mazowiecki (Chrzanów Duży +20)
Milanówek (Owczarnia +11)
Pruszków (Centrum +21)
Żyrardów (Centrum +20)
Piaseczno (Centrum +20)
Wrocław (Biskupin +22)
Brwinów (Otrębusy +22)
Faktura VAT

MAGOWIE EDUKACJI Jarosław Gniazdowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika MAGOWIE EDUKACJI Jarosław Gniazdowski

O mnie

Kim jestem? Certyfikowanym ekspertem edukacyjnym z wieloletnim doświadczeniem, trenerem matematyki, prywatnym nauczycielem, wyróżnionym absolwentem Politechniki Warszawskiej z tytułem magistra inżyniera, przedsiębiorcą budującym nowoczesne rozwiązania edukacyjne w Polsce… i przede wszystkim osobą, która chce Cię wesprzeć oraz pomóc Ci odblokować swój potencjał.

Prowadzę innowacyjne zajęcia Online 2.0 z osobami z całej Polski. Jak wyglądają w 3 słowach? Bezstresowe, wymagające, sukcesywne. Przed moimi Uczniami stale stawiam wyzwania, otaczając Ich ciepłem i opieką. Nasza współpraca to jednak nie tylko wsparcie edukacyjne i emocjonalne - to dążenie do celu, którym jest sukces (życiowy, edukacyjny, zawodowy).

Nauczaniem pasjonuję się od 2010 roku, gdy mój dobry kolega z ławki poprosił o wytłumaczenie zagadnienia i uznał, że mam „dar do przekazywania wiedzy”.

Ukończyłem studia dziennie na Politechnice Warszawskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera, zaś mój dyplom z najwyższym możliwym wynikiem celującym został wyróżniony. Kierunkiem obranym przeze mnie było zarządzanie i inżynieria produkcji (oprogramowania). Na pierwszym stopniu studiów wybrałem profil technologii informatycznych oraz specjalizację "jakość i informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem". Drugi stopień studiów poszerzył moje horyzonty po obraniu specjalizacji "przedsiębiorstwo na rynkach międzynarodowych".

Tworzę nowoczesne rozwiązania edukacyjne dla całej Polski – mój obecny projekt to Akademia Magów Edukacji. Skupiam się nie tylko na rozwiązaniach technologicznych, ale również innowacyjnych metodach nauczania i budowaniu ścieżki kariery/życia podopiecznych.

Piastowałem stanowisko Przewodniczącego Samorządu Szkolnego przez łącznie 4 lata w 2 placówkach. Jestem osobą zorganizowaną, otwartą i komunikatywną.

Pomaganie innym daje mi wiele radości. Wspólnie osiągnęliśmy wiele sukcesów z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Jestem zdania, że prywatna edukacja, to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także zachęcenie i pokazanie, że przedmiot jest ciekawy, wyjście poza bariery kształcenia szkolnego oraz przede wszystkim miła atmosfera, której nie zawsze da się zapewnić w szkole. Tłumaczę w sposób dostosowany do indywidualnej osoby. Pokazuję nieszablonowe sposoby myślenia i rozumienia nauk ścisłych oraz języków obcych.

Wyniki moich Uczniów sięgają blisko lub równo 100% - przy uczciwym założeniu, że Pociechy pracują sumiennie i odrabiają prace domowe, o które poproszę.

Współpracuję również z osobami z trudnościami (ADHD, zaburzenia koncentracji, zespół Aspergera, dyskalkulia, dysleksja, depresja i inne).

Przedmioty ścisłe zawsze były moją pasją i hobby, zaś język angielski traktuję do połowy jako przedmiot ścisły, stąd nauczam go w matematyczny sposób, co bardzo dobrze uzupełnia szkolny sposób nauczania.

Moją drugą pasją jest psychologia, jednak ze względów preferencji zawodowych i dalszego rozwoju wybrałem studia ścisłe.

Posiadam certyfikaty z języka angielskiego: C1 (CAE - Certificate in Advanced English) oraz B2 (FCE - First Certificate in English).

Ukończyłem liczne certyfikowane szkolenia z zakresu edukacji i nie tylko, m.in.: Pedagogika Montessori / E-Nauczyciel / Praca z Uczniem trudnym / Wsparcie uczniów w stanach depresyjnych / Wsparcie Rodziców przy wyborze dalszej ścieżki kształcenia i kariery Ucznia / Couching w pracy nauczyciela / Bezpieczeństwo Uczniów (IODN, Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty), Zarządzanie zespołem (Grupa Eurocash), Zarządzanie ciągłością działania wg. ISO 22301, bezpieczeństwem informacji wg. ISO 27001, jakością wg. ISO 9001 (Polskie Centrum Badań i Certyfikacji).

Wiedzę ze świata biznesu przenoszę do świata edukacji, dzięki czemu nauka jest wydajna, profesjonalna i skuteczna. Nie uczymy się dla procentów, ocen lub "nauki samej w sobie", a z konkretnymi celami (np. zdobycie dobrej pracy w przyszłości, otworzenie firmy), już od szkoły podstawowej oraz uwzględniając preferencje, zainteresowania i zdolności Uczniów, dzięki czemu nauka jest ukierunkowana (oraz ciekawa i ma właściwe uzasadnienie w odczuciach Ucznia). Uważam że procenty i wysokie wyniki na egzaminach (sięgające równo 100%) powinny być tylko "efektem ubocznym" właściwie zorganizowanej edukacji.

Zachęcam do obserwowania moich mediów społecznościowych (TikTok, Facebook, Instagram, YouTube) – pod nazwą Magowie Edukacji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
Liceum ogólnokształcące przy ul. Piasta 14 w Milanówku
Klasa z rozszerzoną fizyką, matematyką i informatyką + język angielski na poziomie zaawansowanym
10.2012 - 10.2018
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Kursy i szkolenia
02.2013
Język angielski - Certyfikat B2 (First Certificate in English)
05.2013
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania ciągłością działania ISO 22301:2012
11.2014
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością ISO 9001
05.2015
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001
01.2016
Język angielski - Certyfikat C1 (Certificate in Advanced English)
12.2016
Szkolenie - zarządzanie zespołem (Grupa Eurocash)
10.2018
Politechnika Warszawska, mgr inż. - dyplom wyróżniony
09.2023
E-nauczyciel (IODN, Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty)
10.2023
Praca z Uczniem trudnym (IODN, Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty)
11.2023
Wsparcie uczniów w stanach depresyjnych (IODN, Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty)
12.2023
Bezpieczeństwo Uczniów w szkole (IODN, Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty)
01.2024
Wsparcie Rodziców przy wyborze dalszej ścieżki kształcenia i kariery Ucznia (IODN, Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty)
02.2024
Couching w pracy nauczyciela (IODN, Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty)
03.2024
Pedagogika Montessori (IODN, Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty)
Doświadczenie
10.2007 - 06.2009
Zespól Szkół Gminnych Nr 1 w Milanówku
Przewodniczący Samorządu Szkolnego
04.2010 - 04.2012
Zespół Szkół Nr 1 w Milanówku
Przewodniczący Samorządu Szkolnego
10.2010 - aktualnie
Korepetycje, prezentacje, pomoc kolegom z ławki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2023

Świetna współpraca z Panem Jarkiem. Moje matematyczne problemy zostały wytłumaczone „od deski do deski”. Z nabytą na zajęciach wiedzą nie bałem się iść na sprawdzian, a matematyka przestała być straszna :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Zdecydowanie polecam. Pan Jarek nie tylko świetnie tlumaczy matematykę, pokazując różne sposoby podejścia do tematu, ale również genialnie motywuje do pracy. Do tego nowoczesne narzędzia w pracy online i fantastyczny kontakt. W efekcie egzamin ósmoklasisty zdany na 96%

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

+ Korepetycje na najwyższym poziomie
+ Profesjonalne podejście do zajęć ( punktualność i zaangażowanie )
+ Super, prostolinijne tłumaczenie problemów matematycznych które zrozumie każdy ( Z Panem Jarkiem uczenie staje się przyjemnością)
Jako uczennica Pana Jarka zakończyłam swoją edukacje licealna z bardzo satysfakcjonującymi wynikami z matury.
(Matematyka podstawowa 100% oraz matematyka rozszerzona 64%)
Z czystym sumieniem polecę każdemu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Korepetycje na najwyższym poziomie. Efekt nauczania po zaledwie roku, to egzamin ósmoklasisty zdany z wynikiem 100%. Pan Jarek dzięki
swojemu zaangażowaniu i motywacji ucznia, sprawia,
że zmienia on podejście do nauki na pozytywne. Zdecydowanie polecam.

avatar
Agnieszka Kawalec
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2023

Pan Jarek posiada wybitne umiejętności przekazywania wiedzy. Współpracujemy już od dłuższego czasu i efekty (matematyka rozszerzona) więcej niż oczekiwane. Zdecydowanie polecam na wszystkich poziomach. I wiedza i podejście do ucznia na 6.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2023

Bardzo podobają mi się zajęcia z Panem Jarosławem, ponieważ próbuje dotrzeć na kilka różnych sposobów z wiedzą. Często "łopatologicznie" i prosto - to najbardziej lubię. Czuję również zaangażowanie w zajęcia po obu stronach, czego brakowało mi w szkole. No i motywacja po zajęciach, któs we mnie wierzy!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2023

Długo szukaliśmy korepetytora, który znalazłby nić porozumienia z synem i potrafił przekazać wiedzę mimo trudności z koncentracją. Trafiliśmy w 10 z Panem Jarosławem - nie tylko zachęcił do matematyki, potrafi prowadzić zajęcia w ciekawy, ale i kontrolowany sposób, dzięki czemu widzimy (my i nauczyciel w szkole) pozytywne wyniki wspólnej nauki.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2023

Zdecydowałam się na zajęcia online z Panem Jarkiem - po prostu WOW! Nie mam tu na myśli kwestii merytorycznych, gdyż wiedziałam, że prywatny nauczyciel będzie nauczał lepiej, niż w szkole. To co zrobiło na mnie wrażenie to zaplecze technologiczne. Do tej pory miałam zajęcia z innym nauczycielem u mnie w domu i często traciliśmy czas na zrobienie przeze mnie zadania, gdy nauczyciel czekał, sprawdzenia go i ponownego wykonania, jeśli miałam błędy. Pan Jarek widział na bieżąco co piszę na wirtualnej tablicy i wskazywał mi błędy, podpowiadał, zakreślał ważne elementy, wszystko na bieżąco sprawdzał. Zajęcia były efektywne i zdecydowanie więcej wyniosłam z 60 minut online, niż z 60 minut face-to-face, co jest zasługą wypracowanego przez Pana Jarka systemu. Egzamin zaliczony na 5. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2022

Wzorowa współpraca! Merytorycznie na najwyższym poziomie, punktualnie, a co najważniejsze - oceny w górę i zadowolenie córki z bezstresowych zajęć. Serdecznie pozdrawiamy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.